فرانگرسو

طراحی قالب گرافیکی سایت

 طراحی گرافیک وب سایت یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت است. وب سایت شما حداکثر 4 ثانیه فرصت دارد مخاطب را جذب کند  یا باعث شود که مخاطب صفحه را ببندد. گرافیک زیبا و استاندارد دید مخاطب را نسبت به شما بازسازی می کند. در کنار ظاهر زیبای گرافیکی رعایت استانداردهای گرافیکی نیز بسیار مهم است و نقش به سزایی در بهینه سازی سایت شما دارد. از دید موتورهای جستجو نیز مهم است که معماری اطلاعات در وب سایت شما چگونه است و اینکه موتورهای جستجو به چه صورت به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند؟ نحوه چیدمان اطلاعات در وب سایت شما بسیار مهم است.

توجه داشته باشید که طراحی گرافیک خوب برای هر وب سایت علاوه بر زیبایی، رعایت استانداردهای معماری اطلاعات را نیز شامل می شود. برنامه نویسان ما با توجه به نوع وب سایت شما، بهترین قالب گرافیکی سایت را به شما پیشنهاد داده و طراحی خواند کرد. همچنین اگر شما طرح گرافیکی وب سایت را طراحی کرده اید و در اختیار دارید، برنامه نویسان ما به کمک تکنولوژی های  HTML5، CSS3و bootstrap  طرح شما  را به قالب اختصاصی وب سایت تبدیل می کنند.

گروه فرانگرسو به کمک تکنولوژی های روز طراحی گرافیک وب سایت و تلفیق آن با برنامه نویسی پیشرفته وب سایتی جامع را برای مشتریان طراحی می کند.

 

 

 

 
 
 
 

پروژه های در دست طراحی

وب سایت شرکت تعاونی نلک طرقبه شاندیز
وب سایت فروشگاه آریا دیزل
وب سایت فروشگاه شهر چوبی
وب سایت مشاور املاک

تماس با ما

تلفن: 33242267-و 33233276-9813+

پشتیبانی رشت: 09117151876

پشتیبانی شیراز: 09361377836

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

رشت - خیابان لاکانی - مجتمع کاسپین - واحد 8

Top of Page hgghh